Süreç Koçluğu

Satış ve Satış sonrası süreçlerde markanın standartlarını bayilere yerleştirilmesi için süreci doğrudan etkileyen çalışanlarla ve yöneticileriyle gözlem, danışmanlık ve takip çalışmasını içerir.

Eğitim ve İK Yönetim Sistemi

Markalarçalışanlarının İK ve eğitim gelişimlerini takip edecekleri Eğitim Yönetim sistemlerinin kurulmasında danışmanlık.

Uzaktan Öğrenme

Ürün ve süreçlerle ilgili e-öğrenme modüllerinin oluşturulmasında danışmanlık.

Eğitim Teknolojileri

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle ve değişen trendlere paralel, videolu ve mobil eğitim modüllerinin hazırlanmasında danışmanlık.

Personel ve yönetici seçme ve yerleştirme

Otomotiv sektöründe danışman, teknik personel ve yönetici seviyesindeki boş pozisyonlar seçme ve yerleştirme yaparak, doğru seçilmiş iş gücüyle rekabet avantajı yakalayabilirsiniz.

Seçme ve yerleştirme alanında, otomotiv sektöründen uzman biri olarak, zamanınızı efektif kullanabilmeniz ve işinize en uygun ekibi oluşturmanıza yardımcı olunmaktadır. İşe alacağınız kişinin yetkinlikleri ve kişiliğiyle işinize ve şirket kültürünüze en kısa zamanda uyum sağlaması , sizi müşterinizin karşısında en iyi şekilde temsil etmesi seçme ve yerleştirme uygulamalarımın en önemli önceliğidir.